Baltic Art. Eco Design

Stacji Kontroli Artystów i Diagnostyki Kultury zaczęła nadawać .....

Piotr Koman, 13 grudzień 2017, 20:42
Średnia: 5.0 (1 głosów)
"Galeria to możliwość".....
Stacji Kontroli Artystów i Diagnostyki Kultury zaczęła nadawać .....

Właściciel galerii Zygmunt Ostrowski

Stacji Kontroli Artystów i Diagnostyki Kultury zaczęła nadawać .....

Stacji Kontroli Artystów i Diagnostyki Kultury

Galeria to Twój i mój czas, w którym się spotkamy. Nie zapomnij nas odwiedzić, napisać i wpaść ! Z jednej strony Ty z drugiej strony Ja. "Ty i Ja" to sztuka, ekologia, recykling i zdrowie wszystko razem w nowej szacie.
 
Baltic Art. Eco Design - galeria w każdej szkole, galeria w każdym mieście to międzynarodowy projekt Eko Galerii w sieci. 1001 Eko Galerii jako nowatorskie rozwiązanie, którego zadaniem jest łączyć twórców, osoby fizyczne , firmy wokół projektu.
 
Pierwsza galeria powstała w Koszalinie i jest pierwszą na świecie eko galerią wykonaną z rur kartonowych w technologii recyklingu (materiał pochodzi z agencji reklamowych). 
Zapraszamy do: Stacji Kontroli Artystów i Diagnostyki Kultury, przy ulicy Kolejowej 7b w Koszalinie na ucztę ducha, mowy i ciała. Baltic Art. Eco Design to wymiar twórczej działalności dzieci, młodzieży i dorosłych z jednej strony a z drugiej działalność biznesowa, której celem jest zaspokojenie finansowe osób zaangażowanych we wspólne promowanie eko design biznesu na zasadach franczyzy. Zadaniem marketingowym projektu Baltic Art. Design to minimum jedna galeria w jednej miejscowości, czyli 1001 eko galerii jako biznes i sztuka w sieci na terenie RP nie licząc innych międzynarodowych galerii. "Galeria to możliwość"..... , dla lokalnych twórczych społeczności poprzez posiadanie, niezależnej galerii sztuki, która kieruje się swoją autonomią.
 
Galeria to nowe miejsce promocji i biznesu dla osób z pasją. Galeria jest kafejką prowadzoną przez osoby zaangażowane w promowanie własnej twórczości Zasada funkcjonowania galerii jest wymogiem dzisiejszych czasów, czyli technologii. Dzisiaj wernisaż to świat Internetu, wernisaż to szybkość przekazywanej sztuki światu, szybkość sprzedaży....
 
 
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Artykuł wyświetlono 120 razy